Doğal ve Taze Ürünlerimiz İle Sizlere Eğlenceli Zamanlar Sunuyoruz.unnamed.png

Kargo firmaları zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister, ancak hassas olan bir konu vardır. Sözleşme kuralları gereği, ÜRÜNÜN ÖDEMESİNİ YAPMADAN, KARGO FİRMASI KARGO PAKETİNİ AÇTIRMAZ. Ürünün ödemesini tereddütsüz bir şekilde görevliye yapabilirsiniz. Bu güvence festiva.com.tr tarafından siz müşterilerimize verilmiştir. Sonrasında kargo görevlisi yanınızdan ayrılmadan kargo paketini açıp kontrol ediniz. (KARGO GÖREVLİSİ SİZ ÜRÜNÜ KONTROL EDENE KADAR, BEKLEMEK ZORUNDADIR, AKSİ DURUMDA LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.) Sipariş vermiş olduğunuz üründe herhangi bir kırık, çatlak, eziklik vs. bu tür problemler var ise kargo firması görevlisine hasar tespit tutanağı tutturup ürünü teslim almayınız. Daha sonrasında bizimle telefon yada e-mail yolu ile iletişime geçerek ürünü iade almadığınızı belirtiniz. Sonrasında firmamız tarafından size tekrar ürün çıkışı yapılacaktır. Ürünü almaktan cayarsanız şayet kargo firmasına yapmış olduğunuz ödeme sizden alacağımız hesap numaranıza aktarımı yapılacaktır.

Hafta içi saat 15:00'a cumartesi günü saat 11:00'a kadar olan siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Kargolanan ürün anlaşmalı taşıyıcı firma tarafından 3 iş günü içerisinde teslim edilir. İş günü statüsüne girmeyen hafta sonu, bayram gibi resmi tatiller teslim süresi içerisinden sayılmadığı gibi bu belirtilen günlerde teslimat da yapılmamaktadır. Ücretsiz kargo ibaresi bulunmayan ürünlerin kargolama ücretleri alıcıya aittir. Teslim alınmadan geri gelen siparişlerinizin ikinci kez verilmesi durumunda ön ödeme talep edilerek, ilk kargo ücreti de alıcının ödeyeceği bedele eklenecektir.

Siparişinizin kargolama bilgileri (kargo sipariş takip kodu) e-posta adresinize mesaj olarak gönderilecektir.

Garanti ve Destek
Sipariş verdiğiniz tüm ürünler Festiva tarafından 1 yıl garantilidir. Garanti belgeleri ürününüz ile birlikte gönderilir. Garanti süresini aşmış müşterilerimize ücreti mukabilinde tamir ve yedek parça desteği verilmeye devam edilir.

Product added to wishlist
Product added to compare.