Aydınlatmalı Çok Amaçlı Standı 0000

2.300,00 ₺
Reklam ve iç aydınlatmalı çok amaçlı stand
  • Güvenlik politikası (Müşteri güvencesi modülü ile düzenle) Güvenlik politikası (Müşteri güvencesi modülü ile düzenle)
  • Teslimat politikası (Müşteri güvencesi modülü ile düzenle) Teslimat politikası (Müşteri güvencesi modülü ile düzenle)
  • İade politikası (Müşteri güvencesi modülü ile düzenle) İade politikası (Müşteri güvencesi modülü ile düzenle)

Facebook ile giriş yap


veya
  • 0000


Işıklı Reklam Tabelası

Estetik bir görünüm sağlamakla birlikte görünürlüğünüzü arttırmayı hedefleye reklam tabelasının karanlık ortamlarda da fark edilmesini sağlayan iç aydınlatması bulunmaktadır.


İç Aydınlatma Işığı

Tente altında bulunan aydınlatma sistemi karanlık ortamlarda da işinizi rahatlıkla yapabilmenizi sağlamasının yanı sıra ürünlerinizin müşteriler tarafından fark edilmesini de sağlar.


Aydınlatma Kontrolü

Tezgah üzerinde bulunan reklam aydınlatması ve iç aydınlatma sistemlerini koaylıkla açıp kapatmanız için tezgah üzerine aç-kapat butonları yerleştirilmiştir. dilerseniz ikisini birlikte dilerseniz tek tek aydınlatma kontrolü yapabileceğiniz bu butonların yanında, tezgah üzerinde kullanmakta olduğunuz makinenizin elektrik kablolarını toparlayıcı delik bulunmaktadır.


Tezgah İçi Priz

Tezgah üzerinde ki toparlayıcı delikten içeriye giren makinenizin fişini, tezgaha bağlı bulunan su geçirmez üçlü prize bağlayabilir, böylelikle karmaşa yaratacak kablo fazlalıklarından kurtulmuş olursunuz. 


Kolay Bağlantı Kurulumu

Tezgah üzerine döşenmiş kablo sisteminin kurulumunu ve kullanımını kolaylaştırmak amaçlanarak, tezgahın takıllıp sökülebilecek yerlerine soketli kablo ekleyiciler ile desteklenmiş, işlem en basite indirgenmiştir.


Geniş ve Rahat Kullanışlı Dolap

Tezgahımızın alt kısmında kullanıcı yüzüne bakan kısmına kilitli kapaklı dolap yerleştirilerek, kullanıcısının malzemelerini organize edebilmesi, tezgah üzerinden kullanım yerilerini işgal edebilecek malzemelerini kaldırması, sık kullanmadığı malzemelerini saklayabilmesi amaçlanmıştır.


Hareketli Frenli Tekerlek

Tezgahın farklı yerlere konumlandırılabilmesini kolaylaştırıcı 360 derece dönebilen, üzerindeki freni sayesinde istenilen yerde sabitlenen tekerlek yapısı, bir kişinin dahi tek başına tezgahı taşıyabilmesini sağlar.

Ölçüler ve Kullanım Alanı

Yükseklik 77 cm
Genişlik 80
Derinlik 60
Yük taşıma kapasitesi: 150 kg

Kullanım alanı: Osmanlı macunu, Pamuk şeker, Popcorn, Bardakta mısır, Çubukta patatez, Çikolata şelalesi vs. tezgahları olarak ve her türlü sunum standı olarak kullanılabilir.